facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


epsath summer camp participation epsath summer camp

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΟΔΟΥ Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 21/5/2018 11:00
 Από την κλήρωση που πραγματοποίηθηκε στα γραφεία της Ένωσης προέκυψαν οι παρακάτω αγώνες                                                         ΑΟ Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ και ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ                                                                                                 Οι αγώνες θα διεξαχθούν σε ουδέτερα γήπεδα και εάν χ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ Μ.Ο. ΝΕΩΝ & ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΙΣ 22/05/2018, 18/5/2018 09:26
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΙΚΤΗΣ ΝΕΩΝ  – 2003   Την ΤΡΙΤΗ 22/05/2018 και ώρα 15:30, καλούνται στο γήπεδο ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ για φιλικό αγώνα, οι ακόλουθοι ποδοσφαιριστές, με αθλητική λευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες):     ΔΡΙΤΣΕΛΗΣ (ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ), ΚΑΜΠΑΣ, ΧΡΟΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.),   ΓΕΩΡΓΕΑΣ, ΜΑ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Β΄ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΚΑΙ ΑΝΟΔΟΥ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, 17/5/2018 13:31
 Καλούνται για τη ΔΕΥΤΕΡΑ 21/5/2018 και ώρα 10:30, στα γραφεία της Ε.Π.Σ. ΑΘΗΝΩΝ,  τα σωματεία που θα καταλάβουν τη 13η θέση στους ομίλους της Β΄ Κατηγορίας, για την κλήρωση των αγώνων κατάταξης για την κατάληψη των θέσεων 37 -38 - 39, της γενικής κατάταξης της Κατηγορίας.    Επίσης, καλούνται και τα σωματεία της Γ΄ Κατηγορίας, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤ... περισσότερα...

epsathfb Mediterranean College ΙΕΚ ΑΛΦΑ ευρωκλινική

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/05/1817:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.6-1
2.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/05/1817:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
3.ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/05/1817:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
4.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΙΑΣΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/05/1817:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
5.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο19/05/1817:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π.0-1
6.ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/05/1817:30ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
7.ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/05/1810:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΗΛΙΑΔΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1817:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.0-2
9.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/05/1817:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
10.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/05/1817:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΖΥΓΑΣ Π.3-1
11.ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο19/05/1817:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-0
12.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/05/1817:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.4-0
13.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/05/1817:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-0
14.ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΛΙΣΙΑ 2004ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/05/1817:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.4-1
15.ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή20/05/1817:00ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/05/1817:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-2
17.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/05/1817:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η.2-1
18.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
19.ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/05/1817:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-1
20.ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή20/05/1817:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
21.ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
22.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
23.ΒΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/05/1817:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο19/05/1817:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0 παρ.
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος αγώνας 3ης θέσης
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο19/05/1817:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/05/1810:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΩΝ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΙΣΧΥΡΩΝ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2ΡΟΥΦ Κυριακή20/05/1817:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-3
Παίδων Όμιλος Ισχυρών - 3η αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/05/1820:00ΙΣΣΑ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-1
29.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/05/1819:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1 (πεν: 0-3)
Παίδων Όμιλος Λιγότερο Ισχυρών - 3η αγωνιστική
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/05/1818:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΙΣΣΑ Α.0-3
31.ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΙΛΙΟΥ Κυριακή20/05/1819:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
Παμπαίδων 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΑΘΗΝΑΪΔΑ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1819:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.6-1
Ακαδημιών 07ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο19/05/1812:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
34.ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΡΟΥΦΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/05/1813:15ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.0-0
35.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/05/1815:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.
36.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/05/1810:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.7-0
37.ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/05/1810:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-0
Ακαδημιών 08ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
38.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/05/1809:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-4
39.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/05/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-2
40.ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο19/05/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
41.ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/05/1811:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-3
42.ΙΑΣΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο19/05/1812:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Ακαδημιών 09ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/05/1810:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0
44.ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/05/1813:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-3
45.ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/05/1818:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
46.ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/05/1819:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-0
Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕΚΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/05/1811:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-5
48.ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/05/1812:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-4
49.ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/05/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
50.ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή20/05/1812:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
51.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/05/1816:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
52.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο19/05/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
53.ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/05/1814:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-0
54.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/05/1819:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-4
55.ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/05/1810:00ΖΥΓΑΣ Π.0-1
56.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή20/05/1810:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-2
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
57.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/05/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
58.ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/05/1814:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-4
59.ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο19/05/1818:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-5
60.ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/05/1810:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-0
61.ΠΟΨ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.