facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 65 από 81 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΦΟΒΟΣ, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΛΕΟΝΤΕΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 1, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 2, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων Γ΄Φάση 17ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο16/04/1609:302-2
2.Νέων Τελική Φάση-Ισχυρών-(16 Ομάδες)ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/04/1611:300-3
3.Νέων Τελική Φάση-Ισχυρών-(16 Ομάδες)ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΣάββατο16/04/1613:301-2
4.¶ Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΣάββατο16/04/1617:000-4
5.Παίδων Τελική Φάση-Λιγότερο Ισχυρών-2η Αγωνιστική (8 Ομάδες)ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΣάββατο16/04/1619:300-1
6.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚυριακή17/04/1611:000-6
7.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΚυριακή17/04/1617:001-3
8.Παμπαίδων 11ος Όμιλος Β΄ΦάσηΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1Κυριακή17/04/1619:301-6
9.Νέων Γ΄Φάση 17ος ΌμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣάββατο23/04/1609:302-0
10.Νέων 21ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο23/04/1611:302-3
11.Ακαδημιών 11ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο23/04/1613:301-0
12.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΣάββατο23/04/1617:000-0
13.Ακαδημιών 11ος ΌμιλοςΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΣάββατο23/04/1619:150-1
14.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΦΟΒΟΣΚυριακή24/04/1610:304-1
15.Γ Κατηγορία 3ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΙΩΝ Κυριακή24/04/1613:302-1
16.¶ Κατηγορία 1ος ΌμιλοςΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΚυριακή24/04/1617:001-2
17.Ακαδημιών 12ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚυριακή24/04/1619:303-0 α.α.
18.Β Κατηγορία 2ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΣάββατο07/05/1617:00
19.Νέων Γ΄Φάση 17ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο07/05/1619:30
20.Ακαδημιών 11ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚυριακή08/05/1610:00
21.Ακαδημιών 12ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2Κυριακή08/05/1611:30