facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
ΒΙΟΚΑΡΠΕΤ-ΣΑΡΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΡΟΥΦ

Πρώτο Προηγούμενο 51 από 64 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΩΣ& ΕΥΚΛΕΙΔΩΝ 69
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 100 x 66 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Φωτισμό
Κερκίδες (Χωρητικότητα: 800)
Έδρα: ΑΦΟΒΟΣ, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1, ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2, ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ, ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ, ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ , ΚΟΥΚΑΚΙ, ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ, ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ, ΡΟΥΦ
Δεύτερη έδρα:


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Νέων - 4ος Όμιλος ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΣάββατο11/10/1411:001-0
2.Νέων - 3ος Όμιλος ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣάββατο11/10/1413:003-2
3.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣΣάββατο11/10/1416:002-1
4.Παίδων - 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΣάββατο11/10/1418:301-7
5.Β Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚυριακή12/10/1411:003-4
6.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚυριακή12/10/1416:000-2
7.Ακαδημιών 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚυριακή12/10/1418:302-3
8.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ Κυριακή12/10/1420:000-5
9.44o ΚΥΠΕΛΛΟΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤετάρτη15/10/1415:301-0
10.Νέων - 5ος Όμιλος ΡΟΥΦ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2Σάββατο18/10/1411:001-4
11.Παίδων - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥΣάββατο18/10/1413:000-4
12.Β Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΣάββατο18/10/1416:000-0
13.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΚυριακή19/10/1410:001-3
14.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚυριακή19/10/1413:001-0
15.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΚυριακή19/10/1416:001-0
16.Νέων - 4ος Όμιλος ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΣάββατο25/10/1411:000-1
17.Νέων - 3ος Όμιλος ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1Σάββατο25/10/1413:000-5
18.Β Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο25/10/1416:000-2
19.Ακαδημιών 3ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΣάββατο25/10/1418:300-10
20.Παίδων - 3ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΣάββατο25/10/1420:000-1
21.Γ Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚυριακή26/10/1411:001-1
22.Β Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚυριακή26/10/1415:004-0
23.Παίδων - 2ος ¨ΟμιλοςΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή26/10/1417:300-8
24.Νέων - 5ος Όμιλος ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣάββατο01/11/1411:30
25.Α Κατηγορία - 2ος ΌμιλοςΡΟΥΦ - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΣάββατο01/11/1415:00
26.Παίδων - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣάββατο01/11/1417:30
27.Παμπαίδων 2ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΣάββατο01/11/1419:30
28.Γ Κατηγορία - 4ος ΌμιλοςΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή02/11/1409:30
29.Β Κατηγορία - 3ος ΌμιλοςΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥΚυριακή02/11/1412:00
30.Β Κατηγορία - 1ος ΌμιλοςΚΟΥΚΑΚΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00
31.Νέων - 5ος Όμιλος ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/11/1417:30
32.44o ΚΥΠΕΛΛΟΡΟΥΦ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΤετάρτη05/11/1414:30